Çiğdem Karakaya, Fairmont Quasar İstanbul Yetenek ve Kültür Direktörlüğü’ne getirildi

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul’un Yetenek ve Kültür Direktörlüğü görevine Çiğdem Karakaya getirildi.

Çiğdem Karakaya Kimdir?

Sektörde on yedi yılı aşkın deneyimi bulunan Karakaya, InterContinental ve Mövenpick gibi uluslararası zincirlerde görev aldı.

Karakaya, insan kaynakları konusundaki güçlü birikimini ve insan odaklı yaklaşımını bundan böyle Fairmont Quasar İstanbul’da değerlendirecek.

FAIRMONT HOTELS & RESORTS:

Yüz yılı aşkın bir otelcilik mirası bulunan Fairmont Hotels& Resorts, tüm dünyada konuklarına unutulmaz seyahat deneyimleri, düşünceli ve özenli hizmet ve eşsiz lüks oteller sunarak, gittikleri destinasyonu en gerçek haliyle deneyimlemeleri için çalışıyor. Tüm Fairmont otelleri, yerel öğelerden esinlenen restoranları, bar ve lounge’larının yanı sıra farklı tasarım ve iç mekanlarıyla da içinde bulundukları kentin enerjisini, kültürünü ve tarihini yansıtmayı hedefliyor. “Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont markasının, 80’in üzerinde oteli ve devam eden projeleri bulunuyor. Grupta, dünyanın ikonik otellerinden New York’daki The Plaza, Londra’daki The Savoy, Dubai’deki Fairmont The Palm, Şangay’daki Fairmont Peace Hotel ve San Francisco Fairmont gibi yapılar da bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir