Hakan Çelik, Hürriyet Emlak Genel Müdürü olarak atandı

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

Türkiye’nin emlak sitesi Hürriyet Emlak’ta genel müdürlük görevine finans sektörünün deneyimli isimlerinden Hakan Çelik getirildi. Çelik, Hürriyet Emlak ekibine katılmadan önce, Vodafone Türkiye iştiraki, müşteri operasyonları ve dijital hizmetler şirketi Vodafone Bilgi A.Ş.’de 6 yıl boyunca genel müdür olarak görev yaptı.

Hakan Çelik Kimdir?

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde tamamlayan ve University Of Dallas’ta MBA eğitimi alan Hakan Çelik, profesyonel kariyerine 1995 yılında Citigroup Amerika’da Meksika, Porto Riko ve Kosta Rika’dan sorumlu Finansal Kontrolör olarak başladı ve şirket satın alma ve birleşmeleri de dahil olmak üzere farklı ülke ve birimlerde yöneticiliğe devam etti.

Çelik, 2010 yılına dek devam eden Citigroup kariyerinde sırasıyla İngiltere’de Citigroup EMEA Bölge Merkezi’nde Yeni Pazarlar ve Strateji Genel Müdür Yardımcılığı, Citibank Romanya’da Merkez Krediler Müdürü Genel Müdür Yardımcılığı, Citibank Rusya’da Satış ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Citibank Türkiye Şube Bankacılığı ve Stratejilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir