Lisans A.Ş.’nin Yeni Genel Müdür Yardımcısı Serra Yılmaz Oldu

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

17 yılı aşkın süredir Warner Bros., Fox ve Universal medya kuruluşlarının; aynı zamanda DC Comics, Looney Tunes, Minions, Angry Birds, Şirinler gibi entertainment markalarının Türkiye’deki tek lisans hakları temsilcisi olan Lisans A.Ş.’nin yeni Genel Müdür Yardımcısı Serra Yılmaz oldu.

Serra Yılmaz Kimdir?

2002 yılında profesyonel çalışma hayatına Elektromak Büro Makineleri’nde Satış Yöneticisi olarak başlayan Serra Yılmaz; kariyerine 2004– 2005 yılları arasında Ürün Müdürü olarak devam etti. 2005 yılında Xerox’a transfer olan Yılmaz, yedi yıl boyunca çalıştığı firmada en son Grafik Sanatlar Pazarlama Müdürü pozisyonunu yürüttü. Yerli ve yabancı teknoloji şirketlerinde, Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yöneten Serra Yılmaz, Lisans A.Ş.’ye katılmadan önce; Arox Bilişim Sistemleri’nde Satış ve Pazarlama Müdürü; son olarak da Samsung Electronics Türkiye’de Kurumsal Pazarlama Müdürü görevlerinde bulundu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olan ve Işık Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Serra Yılmaz; çalışmalarına satış, pazarlama ve iş geliştirme üzerine verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle devam etmektedir. Sahip olduğu tecrübesi ile Lisans A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama operasyonlarına yeni bir yaklaşım getirecek olan Serra Yılmaz, temsil edilen dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Lisans A.Ş. Hakkında

Lisans A.Ş. dünyanın en büyük medya kuruluşlarının, en sevilen çizgi film karakterlerinin, en prestijli futbol takımlarının ve izlenme rekorları kıran sinema filmlerinin Türkiye’deki lisans haklarını temsil etmektedir.

Warner Bros., Cartoon Network, Universal Pictures, 20th Century Fox, Rovio Entertainment, Studio 100, King, Peanuts, Sanrio, Strika, FC Barcelona, Real Madrid, IBML ve Ziylan lisansörlerinin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet vermektedir. Tekstilden hızlı tüketime, oyuncaktan finans sektörüne kadar geniş bir alana yayılan iş birlikleri ile Lisans A.Ş., pek çok firmanın satış ve pazarlama faaliyetlerine değer kazandırmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir