Özge Gürsoy Büyükavşar, EY Türkiye’nin yeni Kurumsal Finansman Bölüm Başkanı oldu

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

EY (Ernst & Young) Türkiye Kurumsal Finansman Bölüm Başkanlığı görevine Özge Gürsoy Büyükavşar getirildi.

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden EY Türkiye’de Kurumsal Finansman Bölüm Başkanlığı görevine EY Türkiye Kurumsal Finansman Şirket Ortağı Özge Gürsoy Büyükavşar atandı.

Özge Gürsoy Büyükavşar Kimdir?

2000 yılında Andersen’da başlayan ve 2002 yılından itibaren EY Türkiye’de kariyerine devam eden Özge Gürsoy Büyükavşar, 2013 yılından beri Kurumsal Finansman Bölümü’nde Şirket Ortağı olarak görev yapmaktadır. Hali hazırda, CESA Transaction Support Services Liderliği ve EY Türkiye Tüketici Ürünleri ve Perakende Sektör Liderliği rollerini de üstlenen Özge Gürsoy Büyükavşar, bu alanlarda rollerini de başarıyla yürütmektedir. Özge Gürsoy Büyükavşar, 2007 yılından bu yana Kurumsal Finansman Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Müşfik Cantekinler’den 1 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla bayrağı devraldı.

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Özge Gürsoy Büyükavşar, evli ve bir kız çocuk annesidir.

EY (Ernst & Young) Hakkında

EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY; her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited’e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir