14 Şubat Dünya Kitap Değişim ve Bağış Gününüz Kutlu Olsun :)

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

14 Şubat’ta herkesin aklına Sevgiler Günü gelmektedir. Ancak 2012 yılından beri Uluslararası Kitap Değişim Günü olarak kutlanmaktadır.

Bugün bir farkındalık için Bir çocuğun keşfetmesi, yerel bir hayır kurumuna bağış yapması için bir kitap bırakın.

Sosyal medya hesaplarınızda Facebook, Twitter ve Instagram #bookgivingday #uluslararasıkitapdeğişimgünü aracılığıyla Uluslararası Kitap Verme Günü’nü kutlayan diğerleriyle bağlantı kurun. Verdiğiniz bir kitaba eklemek için bir Uluslararası Kitap Verme Günü yer imi ve / veya yer işareti indirin ve yazdırın.

Ek olarak, insanları çocuklara kitap vermek üzere çalışan, yıl boyunca çalışan kar amacı gütmeyen kuruluşların (yani hayır kurumlarının) çalışmalarını desteklemeye teşvik ediyoruz.

Uluslararası Kitap Verme Günü, 2012’de başladığından beri büyümeye ve büyümeye devam etti.

Uluslararası Kitap Verme Günü, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Kıbrıs, Avustralya, Kanada, Güney Afrika, Fransa, Hindistan, İrlanda, Japonya, Yeni Zelanda, Singapur, Filipinler, Türkiye dahil olmak üzere 44’ten fazla ülkedeki insanlar tarafından kutlanmaktadır. İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Nijerya, Nikaragua, Brezilya, Mısır, Polonya, Yunanistan, Portekiz, Meksika, Makedonya, Malavi, Macaristan, Malezya, İsrail, Danimarka, Sri Lanka, Sırbistan, Tayland, Endonezya, Ürdün, Çin, Porto Riko ve Bulgaristan.

Uluslararası Kitap Verme Günü, çocukların kitaplara erişimini ve coşkularını artırmayı amaçlayan% 100 gönüllü bir hareketidir. 

Uluslararası Kitap Verme Gününüz Kutlu Olsun 🙂

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir