Online BİYOMİMİKRİ Eğitimi ile Girişimciler Geleceği Şekillendiriyor

İstediğiniz Konuları Paylaşabilirsiniz

Geleceği Şekillendirecek Girişimcilere Ücretsiz Online, Doğadan İlham Alan 
BİYOMİMİKRİ Eğitimi.

“Girişimciler İçin Biyomimikri”projesi, Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı ERASMUS+ Programı kapsamında, Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı TÜKÇEV öncülüğünde ve genel koordinatörlüğünde MENTUS Medya, İspanya, Hollanda Biomimikri Vakıfları, A.B.D Trenddesk Kuruluşu ile İstanbul Şehir Üniversitesi ve TOBB Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Dünyaya yön veren, inovasyon yeteneği yüksek, startup aşamasındaki şirketlerin ve girişimcilerinin farkındalığında olan TÜKÇEV, “Girişimciler İçin Biomimikri” projesini başlatmış ve bu bağlamda açık lisansla yayın yapan online eğitim platformu olan www.biomimicryfe.orggirişimciler başta olmak üzere doğa, teknoloji ve gelecek ile ilgilenen herkesin erişimine açılıyor.

Online Platform www.biomimicryfe.org 19 Nisan 2018’de Açılıyor!

Bu anlamlı konunun ve projenin detaylı tanıtımı, alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşecek bir panelle, 19 Nisan 2018 Perşembe saat 13.00’de İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsünde yapılacaktır. Biyomimikri ve Gelecek Trendleri ile Biyomimikri ve Girişimcilik panellerinin de gerçekleştirileceği programlarda Türkiye’den uzmanlar ile birlikte yurtdışından konuşmacılar da yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir